2010 m. gruodžio 31 d., penktadienis

Prisiminimai

Metams skaičiuojant paskutines minutes pagalvojame, kokie jie buvo. Man jie reikšmingi tuo, kad fotografavau daugiau nei anksčiau. Taip išpildžiau sau pernai duotą pažadą. Sutikau nemažai įdomių žmonių, kurie vienaip ar kitaip buvo bendrakeleiviai mano ieškojimuose. Jiems esu dėkinga.
Viena įsimintiniausių pažinčių nutiko vasarą. Buvau paskelbusi, kad dovanoju fotosesiją įsimylėjėlių porelei. Netrukus sulaukiau nuoširdaus laiško iš studentės, kuri atvirai papasakojo savo meilės istoriją. Apie tai, kaip viename mieste susitiko ir išsiskyrė du žmonės, kaip daugiau nei po metų kitame mieste gyvenimas vėl juos sujungė.
Kaip tik tuo metu mano galvoje skambėjo daina "It's Not Goodbye". Pagalvojau, ji tarsi sutverta šiai istorijai - apie išsiskyrimą, bet viltį vėl būti kartu. Teliko pagalvoti, kaip visa tai papasakoti.
Fotografavomės dvi dienas po keletą valandų. Vieną rytą kėlėmės dar prieš aušrą ir skubėjome prie marių pasitikti saulės. Maudėsi tik jie, bet sušlapau ir aš. Tą dieną prisimenu kaip šiltą, laimingą, persmelktą malonaus nuovargio. Norėčiau, kad ir ateinantys metai paliktų prisiminimų, kurie šildytų. Ne tik mane. Ir jus.Visą istoriją rasite čia:
http://rutafoto.blogspot.com/2010/08/meiles-istorija.html

2010 m. gruodžio 29 d., trečiadienis

Belaukiant

Mano dienoraštis sugrįžo iš atostogų. Per tą laiką viskas, ką ketinau nufotografuoti šventėms, nuėjo šuniui ant uodegos. Bet nėra to blogo... Paliksiu tas idėjas kitiems metams. :) O dabar rodau kadrą iš fotosesijos, kuri vyko tuomet, kai žiema dar tik beldėsi į duris.Juosta Fuji Neopan 1600

2010 m. gruodžio 6 d., pirmadienis

Inkilas

2010 m. gruodžio 3 d., penktadienis

Shape of my heartJuosta Fuji Neopan 400